شرکت پیشرو تامین تامین کننده تجهیزات کارگاهی خودرو با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه تهیه نصب تعمیرونگهداری تجهیزات تعمیرگاهی خودرو از قبیل : انواع جکهای بالابر سبک و سنگین (جک دوستون –جک چهارستون- جک قیچی در مدلهای توکار روکار و دوبل –پرتابل)انواع کابین های رنگ و شاسی کش –شارژگاز کولر-میزان فرمان-دستگاه سوخت سنج-خطوط معاینه فنی و سایر تجهیزات مربوط به تعمیرگاه های خودرو میباشد و کلیه تجهیزات دارای بالا ترین کیفیت و شامل 12ماه گارانتی و 10 سال خدمات است.
همچنین این مجموعه افتخار همکاری با شرکتهای :(B.M.W پرشیا خودرو-ستاره ایران بنز- مدیران خودرو- سایپا- ایرانخودرو- گروه بهمن – کرمان موتور – اطلس خودرو و آسان موتور را دارد.
هدف مجموعه پیشرو تامین با در اختیار داشتن پرسنل مجرب و متعهد تامین نیازها و جلب رضایت مشتری از طریق ارائه کالای با کیفیت بر اساس استانداردهای بالا و استفاده از آخرین دانش بکار رفته در محصولات همچنین استراتژی بهبود مستمر و حفظ اطمینان و تضمین رضایتمندی مشتری میباشد.
این شرکت نماینده رسمی فروش و خدمات پس ازفروش جکهای شرکت LAUNCH در ایران بوده وهمچنین همکاری خود را با شرکت های RAVAGLIOLI,USIITALIA,ZONDA,MILLIBAR نیز اعلام میدارد.